agencja nieruchomości

Domy i mieszkania


     Inter-Artic jest deweloperem osiedla domów jednorodzinnych w Rozgartach koło Torunia - Zielona Polana. 

 OSIEDLE ZIELONA POLANA  w Rozgartach to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w otoczeniu natury i lasów. Kompleks został zaaranżowany na atrakcyjnym terenie, w bliskim sąsiedztwie obszarów leśnych. W ramach osiedla wybudujemy 70 nowoczesnych domów jednorodzinnych, które będą ulokowane na działkach o powierzchni od 850 do 1100 m kw. Istnieje możliwość wyboru spośród wielu nowoczesnych projektów budynków mieszkalnych, o zróżnicowanych metrażach – od 80 do 200 m kw. Przyszli mieszkańcy skorzystają z pełnej infrastruktury technicznej i drogowej (brukowane i oświetlone ulice). Inwestycja charakteryzuje się znakomitym skomunikowaniem z pobliskim Toruniem. Dojazd z inwestycji do centrum Torunia zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Kliknij w logo i zapoznaj się z ofertą!

 

Inter-Artic prowadzi sprzedaż na rzecz dewelopera - Hoteli Solaris BIS Sp. z o.o., nowobudowanych mieszkań w Toruniu, przy ul. Krasińskiego 42.

Budynek mieszkalny wielorodzinny budowany w Toruniu przy ul. Krasińskiego 42 jest usytuowany w kwartale zwartej zabudowy śródmiejskiej dzielnicy Bydgoskie Przedmieście. Styl obiektu będzie się doskonale wpisywał w unikatowy charakter tej części Torunia. Nasza oferta spełni oczekiwania osób, które chcą mieć w zasięgu ręki szeroki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej - ze szkołami, opieką medyczną, sklepami, usługami, komunikacją miejską, zapleczem kulturalnym i rekreacyjnym.

Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się z ofertą!